Apartament Trastevere - max. 9 osób

 

Liczba osób:

  • max. 9 osób

Pokoje:

  • 3 pokoje
  • 3 łóżka podwójne,
  • 1 łóżko pojedyncze,
  • 1 sofa podwójna

 

Łazienka:

  • 2 łazienki z kabiną prysznicową

 

Kuchnia:

  • wspólna kuchnia

 

Wyposażenie dodatkowe

  • klimatyzacja
  • WiFi
  • telewizor

 

Apartament Trastevere składa się z 3 pokoi, które mogą również być wykorzystywane jako niezależne zakwaterowanie. W apartamencie mamy pokój 4-osobowy z prywatną łazienką oraz pokój 3-osobowy i pokój 2-osobowy ze wspólną łazienką dla tych 2 pokoi. Do Państwa dyspozycji jest również kuchnia – wspólna dla 3 pokoi w tym obiekcie. Apartament Trastevere to obiekt bardzo dbający o jakość obsługi, szczycący się ekologicznym podejściem do obsługi gości (ekologiczne materiały wykończeniowe, hypoalergiczna pościel, rozwiązania pozwalające na oszczędzanie energii i wody). W apartamencie można również korzystać z darmowego wi-fi.

Apartament Trastevere położony jest na 4 piętrze w wielorodzinnym budynku w dzielnicy Trastevere (Zatybrze) tuż obok Viale Giuglielmo Marconi – głównej ulicy Trastevere. Jest to dzielnica znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Rzymu, doskonale skomunikowana zarówno z centrum jak i z Watykanem. Przy głównym skrzyżowaniu (ok. 200m od apartamentu) znajduje się przystanek autobusowy skąd możemy dojechać bezpośrednio do centrum (linia 170, przystanek końcowy Roma Termini) lub dojechać do stacji Roma Trastevere (4 przystanki, linia 766). Ze stacji Roma Trastevere możemy dojechać pociągiem miejskim do Watykanu (3 przystanki, 6 minut, do stacji San Pietro). Tuż obok stacji Roma Trastevere mamy również przystanek tramwajowy – linia nr 8 zawiezie nas w ścisłe centrum Rzymu. przystanek końcowy to Piazza Venezia. Najbliższe stacje metra (linia B, niebieska) to położone ok. 1 km Garbatella i Basilica San Paolo. Jeśli zamierzacie Państwo odwiedzić Bazylikę Św. Pawła (15 minut spacerkiem) to w pobliżu jest wymieniona wcześniej stacja metra oraz przystanek autobusu linii 271 – ta linia jest często wykorzystywana przez turystów, gdyż kursuje przez ścisłe centrum miasta i z jego okien możemy zobaczyć Circus Maximus, Koloseum, Forum Romanum oraz dojechać do Watykanu.

Bezpośrednia okolica to doskonałe miejsce do zrobienia zakupów – Viale Marconi to ulica handlowa pełna sklepów znanych marek. Blisko apartamentu mamy również 3 markety (Trodis, Simple oraz tak, tak Pewex!) z produktami spożywczymi w korzystnych cenach. Przy Viale Marconi znajduje się również market TOYS z zabawkami dla dzieci. Jeśli zaś zatęsknilibyście Państwo za rodzimymi specjałami to przy Via Gubbio znajduje się sklep polski – np. z bogatą ofertą polskich piw :)

Na uwagę zasługuje fakt, iż w okolicy znajduje się wiele barów i restauracji, gdzie możemy zjeść o wiele smaczniej i taniej niż w ścisłym centrum miasta. Szczególne polecamy małą pizzerię przy Via Blasserna, niedaleko od skrzyżowania z Viale Marconi – pyszna pizza domowej roboty (sporządzana na Państwa oczach) – sprzedawana na kilogramy lub na kawałki – lokal skromny, ale oferujący dobre jedzenie za rozsądne kwoty.

Apartament Trastevere to oferta dla grup znajomych lub np. 2 rodzin poszukujących wygodnych noclegów w przystępnej cenie i w dobrej lokalizacji.

Apartament położony jest tuż obok BB Marela (ten sam budynek, to samo piętro) – co daje możliwość zakwaterowania wspólnie nawet 17 osób!

Minimalny pobyt w apartamencie to 3 noce.

 

Położenie apartamentu

Post a Reply